OpolFest Festiwal Piwa, Wina & Sera już za nami.

Pierwsze tego typu wydarzenie na Opolszczyźnie miało na celu popularyzację kultury spożywania win wysokojakościowych, piw z browarów rzemieślniczych i serów zagrodowych oraz innych artykułów z branży. Oficjalnie otwarcie targów poprowadził gość specjalny - Conrado Moreno.

Na targach można było porównać oferty 53 wystawców w tym importerów i producentów win, cydrów, browarów rzemieślniczych i ogólnopolskich oraz producentów serów tradycyjnych. Na OpolFest przybyli również  wystawcy i goście z Włoch, Litwy oraz Mołdawii. Festiwalowi  towarzyszyły specjalne warsztaty połączone z degustacjami win, piw i serów, które pomogły wzbogacić wiedzę zwiedzających (4.200) na temat tych produktów i rozsądny wybór połączony z zakupem.

W Opolfest uczestniczyli - Mariusz Kapczyński - Vinisfera.pl, Maciej Sokołowski - sommelier , Marek Grądzki - producent serów grądzkich, Gieno Mientkiewicz - z programu przez Dziurkę od Sera - Kuchnia+ Wojciech Giebuła - redaktor Czasu Wina, Wiktor Szpak Prezes Vinum Pro Cultura, ekspert piwny Zdzisław KantorArtur Szudrowicz - browar.biz oraz zwycięzcy I edycji Hell’s kitchen.


Relacja z I edycji Opolfest


Gość specjalny - Conrado Moreno


  


PARTNERZY OPOLFEST 2015
ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU. Treści na naszej stronie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).