Zostań Fundatorem

Zostań Fundatorem

Zapraszamy  Państwa do udziału we współorganizacji wydarzeń okołotargowych II Festiwalu Piwa, Wina & Sera  OpolFest.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chętnych pragnących tak jak my kreowania wizerunku Festiwalu, jako doskonałej ofert dla indywidualnych i biznesowych klientów, którzy odkryli potencjał rynkowy Opolszczyzny. Możesz zostać Fundatorem dowolnego wydarzenia  podczas dwóch dni, które na długo zostana w pamięci wszystkich uczestników zarówno gości jak i zwiedzających.

Masz potencjał,  środki i możliwości  ? Chcesz wzmocnić wizerunek firmy? Chcesz zostać Partnerem Strategicznym ? Skorzystaj z naszych gwarancji oraz  wsparcia  i zostań Fundatorem!

Koncert muzyczny, warsztat degustacyjny, konkurs z nagrodami lub specjalna dedykowana degustacja podczas spotkania Loży Liderów Biznesu? To jedne z wielu propozycji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres katarzyna.kubara@cwkopole.pl.  Ustalimy szczegóły na specjalnych  warunkach.
PARTNERZY OPOLFEST 2015
ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU. Treści na naszej stronie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).