Szlak Pałacowo-Hotelowy OpolFest

CZYM JEST SZLAK PAŁACOWO-HOTELOWY ??
Na Opolszczyźnie około 180 zamków, dworów i pałaców wpisanych jest do rejestru zabytków. Drugie tyle nie jest objętych żądnymi rejestrami. Niektóre z nich są w stanie średnim i dobrym. Natomiast kilka wyremontowano, przekształcając w hotele lub  kompleksy wypoczynkowe, które świetnie sobie radzą prezentując bogatą ofertę wypoczynkową  przeznaczoną dla podróżujących złaknionych ciekawych doznań historycznych, wizualnych i kulinarnych. Z myślą o wszystkich ciekawych naszej historii regionu jak i zainteresowanych turystyką weekendową podczas OpolFest zostanie stworzona specjalna strefa wystawiennicza, gdzie będzie można zapoznać się z propozycją pałaców i hoteli w zakresie spędzania wolnego czasu, organizacji niebywałych przyjęć,  kulinariów bądź spotkań tematycznych dla biznesu. Będzie można porozmawiać z zarządcami obiektów  i usłyszeć jaką drogę należy przejść  aby zostać właścicielem pałacu lub  jak skomponować doskonałe menu w restauracji aby cieszyło podniebienia. Producenci win, piwa, cydrów i serów będą mieli natomiast możliwość  przedstawienia swoich produktów menadżerom, które w przyszłości mogą trafić na stoły restauracji pałacowo-hotelowych. To będzie dobry czas dla odbudowania wśród zwiedzających świadomości blasku i unikalności kulturowej naszego regionu. Wszystkie Pałace i Hotele podczas Opolfest  dla  zainteresowanych  przygotują z tej okazji promocyjną ofertę pobytową.
GDZIE I KIEDY ??
10-11 października 2015  Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu
sobota od 12.00 do 21.00, niedziela od 12.00 do 20.00

PAŁAC PAWŁOWICE PAŁAC WIĘKSZYCE HOTEL SZARA WILLA HOTEL DE SILVA HOTEL REGIUS MOSZNA ZAMEK OSADA ŚNIEŻKA-ŁOMNICA HOTEL VERTIGO

PARTNERZY OPOLFEST 2015
ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU. Treści na naszej stronie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).