CYDRONALIA

 

Cydr – a sprawa Polska !

Polska wreszcie ma  produkt eksportowy,  który może  błyskawicznym tempie podbić światowe rynki. Cydr nie ma takich barier jak wino  więc jeśli zasmakuje to łatwiej się sprzeda. Czy nasz jabłecznik podbije światowe podniebienia? Na razie dzięki obniżeniu akcyzy ten produkt coraz śmielej podbija nasz kraj. Specjaliści w branży alkoholowej oceniają, że w przeciągu kilku najbliższych lat zdobędzie on około 2% rynku piwa. W 2013 roku  wyprodukowano w Polsce 2 mln litrów cydru, w pierwszej połowie 2014 r. już 7-8 mln litrów.  Przemyślana i  jednocząca nasz naród samonakręcająca się jabłkowa kampania trwa. Wychodząc naprzeciw biznesowi jabłkowemu tworzymy możliwości  promocji cydru i u nas !

 

CydrOnalia – Salon Cydru

CydrOnalia  to strefa cydru mająca swe miejsce podczas OpolFest II – Festiwalu Piwa, Wina &Sera.  Idea  CydrOnalii to promocja  produktów  z najwyższej jakości polskich jabłek. W strefie cydru będziemy  rozpowszechniać  wiedzę o cydrze jaki  i  jego produkcji.  Wielbiciele cydru będą mieli możliwość skosztowania cydrów młodej polskiej branży, która szturmem zdobywa polski rynek oraz serca Polaków. Na CydrOnalia zapraszamy  dystrybutorów i producentów cydrów oraz  sadowników i producentów  naturalnych przetworów z jabłek. 

 

Pamiętajcie,  najpierw było JABŁKO a potem CydrOnalia !

 

 

 

Gdzie i  kiedy ?

Targi odbędą się w  Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w  Opolu przy ul. Wrocławskiej 158 , dojazd autobusem miejskim nr 5

  • Sobota, 10 października  12:00 – 21:00

  • Niedziela, 11 października    12:00 – 18:00

 

Do zobaczenia w październiku !

                                

 

 

 

PARTNERZY OPOLFEST 2015
ALKOHOL SZKODZI ZDROWIU. Treści na naszej stronie mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz.U. 2012 poz. 1356).