Rejestracja Konta Wystawcy – Zgłoszenie Uczestnictwa

Witamy w rejestracji konta Wystawcy. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza i potwierdzenia przyciskiem „Zarejestruj”
W ciągu godziny, na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po kliknięciu na link aktywacyjny konto zostanie aktywowane.

Aby zmówić stoisko po aktywacji należy zalogować się na swoje konto klikając Logowanie w prawym górnym rogu strony.

Formularz rejestracyjny Wystawcy

Dane wystawcy

Dane do faktury

select
Proszę o przesłanie faktur pocztą tradycyjną (domyślnie faktura zostanie wysłana elektronicznie na adres mailowy podany w sekcji "Osoba do kontaktu")

Informacje o wystawcy

Osoba kontaktowa

Dane logowania

Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółowym regulaminem oraz cennikiem dla uczestników targów OpolFest 2017
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych na formularzu rejestracyjnym w celu realizacji imprezy wystawienniczo-targowej.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych na formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych administratora danych.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o konieczności uzyskania jednorazowego zezwolenia na sprzedaż alkoholu z Urzędu Miasta Opola (www.peup.um.opole.pl). Dostępny również tutaj.

FAQ

otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?

tak, to częsta praktyka, minimalizuje ilość zapamiętywanych informacji

inny problem z rejestracją
skontaktuj się proszę z nami na pomoc@cwkopole.pl

wiadomość nie dotarła do skrzynki odbiorczej?

proszę sprawdzić folder spam, a w przypadku gdyby przez dłuższy czas nie otrzymali Państwo potwierdzenia prosimy o kontakt na pomoc@cwkopole.pl